PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6053}

Harley Davidson i Marlboro Man

Harley Davidson and the Marlboro Man
6,7 4 790
ocen
6,7 10 1 4790
Harley Davidson i Marlboro Man
powrót do forum filmu Harley Davidson i Marlboro Man

dla mnie 10/10

ocenił(a) film na 10

Ja ten film oglądam z sentymentem, jak za szczyla na VHS ogladałem to był to dla mnie rasowy film z podejsciem do zycia jakie mi sie podoba oczywiscie troche przykorolyzowany ale dla mnie zawsze pozostanie taki sam... jak go widzialem oczami 10-latka ehh....

ocenił(a) film na 9
gregoryfine

Rewelacyjny film trzyma poziom i klimat do ostatniej minuty. Mimo upływu lat bardzo chętnie wracam do tej pozycji.

9/10

ocenił(a) film na 7
gregoryfine

teraz beznadzieja, 15 lat temu na VHS maks wypas

ocenił(a) film na 10
gregoryfine

Może i film się trochę postarzał, ale idee i sposób na życie we mnie zostały: Lepiej być martwym bohaterem, niż żywym tchórzem!!! 10/10

wilk-84

Żyjesz jeszcze? Tak na marginesie zapytam;)

ocenił(a) film na 5
wilk-84

Zapraszam,jednostka saperów -Afganistan.

ocenił(a) film na 5
gregoryfine

To trzeba go było ocenić jak miałeś 10 lat ,teraz szczylu jesteś pełnoletni,więc nie wymachuj 10 jak jakąś ścierą. Dżizes...

ocenił(a) film na 8
PLFallenAngel

Olewam w tym filmie fabułę, watek gangsterski itp.
Do dzisiaj niesamowicie podoba mi się ta wolność która aż kipi z Mickeya i jego Harleya :-)
Dzisiaj jesteśmy niewolnika mi Tańca z Gwiazdami i Facebooka nikt nie chce wyjść na powietrze i skoczyć na bungie.
Tyle w temacie! ;-)

ocenił(a) film na 5
pitron

Nie wiem dlaczego te słowa kierujesz do mnie,ale już Ci odpowiadam ,że to zły adres.Krótko, nie oglądam telewizji,nie mam nawet konta na fejsie,wychodzę na 'powietrze",na bungie nie skakałem,ale może kiedyś.Wcale nie musisz być niewolnikiem ,zbieraj na harleya,a poczujesz wiatr we włosach i odrobinę wolności także .Pozdr.

ocenił(a) film na 8
PLFallenAngel

Może niefortunnie wyszło, ale mój wymarzony motocykl już mam i pewnie dlatego spoglądam na ten film przez inne okulary.
Z innej beczki - chyba nie da się zrobić filmu o czymś konkretnym bez strzelania, dup itp. bo poprostu wyszedł by dokument.

ocenił(a) film na 6
pitron

Nie. Błędnie patrzysz. Nie jesteśmy niewolnikami. Portale takie jak facebook, programy typu "Taniec z gwiazdami" uprzyjemniają życie - nie chcesz nie korzystaj - ktoś ci każe?
Jesteśmy dużo bogatsi niż kiedyś, świat staje się bardziej kolorowy - do Ameryki gdzie pracownik McDonalda jest w stanie kupić i utrzymać dobry samochód trochę nam brakuje, ale idziemy w dobrym kierunku.
Trzeba być głupim żeby uważać że kiedyś było lepiej... Nie było - po prostu ludzie wypowiadający się na ten temat się postarzali i narzekają - na siebie.

ocenił(a) film na 8
AndcRew

"programy typu "Taniec z gwiazdami" uprzyjemniają życie" dołożyłeś do pieca, siwy dym.

ocenił(a) film na 6
pitron

Powinienem dodać gwiazdkę *niektórym. Nie oglądam w ogóle telewizji, więc nie wiem czy ten program w ogóle jeszcze leci. Telewizja dostosowuje się do widza - puszcza to co cieszy się popularnością - mamy głupie społeczeństwo to lecą wyżej wymienione programy.
Ale czy programy telewizyjne naprawdę są wyznacznikiem dobrych czasów? To że kiedyś więcej ludzi wychodziło na "powietrze" nie znaczy że teraz ludzie nie wychodzą... wychodzą ci którzy chcą, bo w przeciwieństwie do dawnych czasów można się rozerwać także w domu.
Trzeba patrzeć optymistycznie na świat - na przykład sam fakt że motocykle cieszą się coraz większym uznaniem i bezawaryjnością sprawia że się człowiek uśmiecha - dzisiaj podróż do np. Paryża motocyklem to nie szaleństwo jak kiedyś.
Może Pan patrzy ze łzami w oczach na WSKi i na PRL, ja patrzę na to z perspektywy braku papieru toaletowego i dobrego piwa.

gregoryfine

A ogladales film "Easy Rider"?

gregoryfine

piękna recenzja :D

kannsie

Tez na vhsie widzialem, a potem na divixie z eMule - niedawno ten film tez lecial w telewizji!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones