PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712777}

Meteor kontra Ziemia

Asteroid vs. Earth
2,7 563
oceny
2,7 10 1 563
Meteor kontra Ziemia
powrót do forum filmu Meteor kontra Ziemia

Producent tego filmu wpadł na "genialny" pomysł - należy przesunąć orbitę ziemi, usuwają ją tym samym z drogi asteroidy.
Zadaj sobie widzu pytanie: co łatwiej przesunąć asteroidę czy planetę?

ocenił(a) film na 2
cyfrowy_baron

Jak to co zrobić ? Zestrzelić z wiatrówki.

cyfrowy_baron

następna część nazywa się Jajko vs Pomidor: akcja dzieje się wewnątrz kury, która znosi jajko. Pod kurą leży pomidor. Nieuchronna katastrofa przybliża się z każdą minutą. Naukowiec - mrówka oraz żuk-komandos próbują zabić kurę zanim zniesie jajko.

ocenił(a) film na 2
gedziu79

Jebłem:)

ocenił(a) film na 2
sanathrill

Ja też

sanathrill

Zaryzykuję. Może nie doznam zbyt dużego uszczerbku na zdrowiu :)

ocenił(a) film na 2
gedziu79

To przy okazji też film przyrodniczy. Dobry pomysł.

cyfrowy_baron

Jak przesunąć planetę?Wziąc w kosmos wielki kij bilardowy i pyknąc nim w naszą planetę ^^,

cyfrowy_baron

Masz racje, łatwiej byłoby przesunąć cały układ słoneczny. Czemu twórcy nie wpadli na to ?

ocenił(a) film na 2
Bilet95

Nie poszli na łatwiznę ;) i za to dostali punkt ekstra do należnej już jedynki.
Kto zamiast uchylić się od ciosu w twarz będzie usiłował przestawić próbującego walnąć go boksera? No kto?
Ktoś cholernie ambitny!
Głupi jak but, ale ambitny :)

Dobra, koniec żartów, ale bzdety i durnoty. Sam nie wiem po co to oglądałem. Pociecha jedyna, że niezbyt długo.

cyfrowy_baron

Jeszcze nie widziałam, ale właśnie odkryłam ten tytuł i najpierw chciałam zobaczyć opinie FW. Czuję się poinformowana:;)
Wpadłam jednak na myśl taką, ze nie jest to asteroida o "naszej" proweniencji, lecz przybysz z głębokiego kosmosu, zatem jego prędkość mogłaby sięgać podświetlenej, a tym samym (zgodnie z prawem wielkiego AE) łatwiej byłoby przestawić Ziemię, niż rozpirzyć kawał skały :D
No, ale - jako się rzekło - jeszcze nie widziałam, to powstrzymam się z przesuwaniem planety jak szafy :D
ps
Widział ktoś ostatnio Trurla, albo Klapaucjasza?

ocenił(a) film na 1
ira_fish_1

Nie ma czegoś takiego jak prędkość podświetlna - to wymysł twórców Wojen Gwiezdnych. W Star Trek była prędkość łorp (zapis fonetyczny, bo nie wiem jak to się pisze). W rzeczywistości może być co najwyżej prędkość bliska prędkości światła.

To jest asteroida, czyli rozpędzony kawał skały.

cyfrowy_baron

A kto powiedział, że trzeba iść na łatwiznę?;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones