PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501984}

Nie można pocałować panny młodej

You May Not Kiss the Bride
5,7 7 586
ocen
5,7 10 1 7586
Nie można pocałować panny młodej
powrót do forum filmu Nie można pocałować panny młodej

opinie

ocenił(a) film na 8

Na prawdę świetna lekka komedyjka, może trochę naiwna ale ogląda się z przyjemnością !

ocenił(a) film na 6
ma9i

Bez rewelacji, ale da się obejrzeć.

ocenił(a) film na 3
Sathiya

Bardzo słaby film z pięknymi widokami, Naiwność, niekonsekwencja, brak spójności, chaotyczność i jeszcze kilka wad fabuły dałoby się wymienić. Ale krajobrazy cudowne :)

ocenił(a) film na 6
nina_simone

A w którym miejscu występuje ten brak spójności?

ocenił(a) film na 3
angeldog

Człowieku! Nie pamiętam! Film był słaby więc nie zapamiętałam nic, a skomentowałam na gorąco od razu po obejrzeniu. Spójrz na datę publikacji- ponad dwa lata temu. Jednak by uczynić zadość Twemu pytaniu obiecuję, że jeśli gdzieś będzie można zobaczyć tę rzecz raz jeszcze, solennie obejrzę i napiszę, gdzie był brak spójności. Punkt po punkcie. Nie lubię być gołosłowna :) Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
nina_simone

Pozdrawiam również. Chętnie popolemizuję, gdy napiszesz ;)

ma9i

taki w stylu filmów akcji z lat 90-tych ale i tak pozytywne zaskoczenie...

ocenił(a) film na 2
ma9i

ciezki film do ogladniecia a nie lekka komedia, ani razu sie nie zasmialem, bardzo zly film

ocenił(a) film na 6
nookepl

Wiele razy się zaśmiałem, ale najgłośniej, gdy przeczytałem, że jest "ciężki do obejrzenia".

angeldog

To kolejna dyskusja pod tym filmem ktora wywolala u mni smiech, film obejrzalam wczoraj i moje wrazenia sa mieszane, poczatek byl mega slaby i mielismy wylaczyc ale jako wytrzymalismy i dotrwalismy do konca ;) ogolnie taki sobie, ale od momentu slubu akcja sie rozkreca, mimo tego malo smieszny jak na komedie

ocenił(a) film na 8
nookepl

Nawet nie wiedziałem, że są ludzie aż tak bardzo pozbawieni poczucia humoru, współczuję bo musisz mieć bardzo smutne życie.
PS. Film jest rewelacyjny.

ocenił(a) film na 2
alex_gawlas

moze dla dzieci takich jak ty to pewnie tak, moje zycie robi sie smutne jak ogladam takie badziewia i czytam takie komentarze

ocenił(a) film na 8
nookepl

Dzieckiem byłem 30 lat temu więc jak chciałeś mi pojechać to się nie udało. Tak a propo to zawsze jak się do kogoś zwracasz to w liczbie mnogiej?

ocenił(a) film na 6
ma9i

mnie się nawet podobał. trafiłem na niego przypadkiem skacząc po kanałach. był to jedyny film, który zaczynał się o 20:00 ;p jak dla mnie to połączenie Mickey Niebieskie Oko, z Rajem dla Par oraz 50 pierwszych randek. tak mi się skojarzyło. ale nie był zły, zwykła lekka komedia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones