PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745849}
3,6 153
oceny
3,6 10 1 153

Showdown in Manila
powrót do forum filmu Showdown in Manila

Manila

użytkownik usunięty

ktoś coś wie na temat tego filmu?

No właśnie jakoś chyba nie .

ocenił(a) film na 3
GloveR

Prywatni detektywi Nick i Charlie dostają zlecenie od pewnej kobiety, aby znaleźli Prizaka mordercę jej męża, trop prowadzi do dżungli.Z grupą starych znajomych wyruszają, wykonać zlecenie.- taki krótki opis znalazłem :)

PIOTREK_7

Film straszna kaszana , scenariusz ,sceny walki ,szkoda ,bo tylu znakomitych mistrzów walki spodziewałem się czegoś dużo lepszego.

ocenił(a) film na 3
jackmovie

Zbieranina dziadków i babć w bezpłciowym sosie, okraszona drewnianym i durnym scenariuszem... Więcej oldboyów już się chyba nie dało upchnąć :P
Nie dosyć że fabuła żadna, to dynamika filmu na poziomie ślimaczych wyścigów ( chociaż pewnie teraz obraziłem ślimaki ) Choreografia scen walk stoi na tak żałosnym poziomie, że chyba tylko cud sprawia że się nie przewróci... Nie wspomnę już o drewnianej grze aktorskiej, bo akurat po tych "aktorach" niczego więcej się nie spodziewałem, mając na uwadze ich wcześniejsze "dokonania" :)
No cóż, Dacascos w roli reżysera raczej kapuchy nie natrzepie :)
Ogólnie lepiej ten czas spędzić na spróbowanie specjału szefa kuchni w pobliskiej budce z kebabem, albo na pochłonięcie paru zimnych kufelków pienistego trunku :)
Pozdro...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones