PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=207466}

Supernowa

Supernova
4,4 405
ocen
4,4 10 1 405
Supernowa
powrót do forum filmu Supernowa

film jest zrobiony w 2005r. a efekty specjalne są na poziomie 1985r. jakby były na atari robione :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Pitstop2

Autorzy filmu, mogli przynajmniej 1 fizyka zatrudnic, ktory by im wyjasnil że nie ma we wszechcsiewcie predkosci wiekszej od predkosci swiatla, tj. ok 1080000 km/h, a oni coś tam pierniczyli że gazy plazmowe lecace z predkoscia 9mln km/h dotra z ziemi do slonca w 20 godzin, nie dosc ze nie wiedza jak szybkie moga byc obiekty w kosmosie, to nawet nikomu nie chcialo sie przeliczyc odleglosci ziemia slonce (swiatlo leci ok 8 min0 a nie 20h.
Ten film bujdy i bajania. Nic specjalnego nawet jesli pominac takie niezgodnosci, ktore przecietnego widza nie obchodza.

mdsn

*mialo być oczywisice z slońca do ziemi, a nie odwrotnie.

ocenił(a) film na 1
mdsn

miałem właśnie zakładać temat forum, ale zauważyłem, że obecny zgadza się całkowicie z moją opinią. Zresztą, co tu opiniować. Efekty specjalne na poziomie wizualizacji Windows Media Player, prawa fizyki połamane bardziej niż w filmach o Bondzie, a te dziwaczne spazmy to muzyka. Jeśli ktoś chce zobaczyć kicz wszechczasów, szczerze polecam. Mam nadzieję, że nikt ze znajomych, lub tych, którzy mają o mnie dobre zdanie, nie przyłapie mnie na marnowaniu czasu w takim miejscu.

gauron

Dno i dwa metry mułu...zgrane do reszty, podobnie jak historyjki o mrówkach (wężach, szczurach itd) mutantach i inwazji UFO w Kansas lub innym kukurydzianym stanie...

...no i oczywiście nie obyło się bez panów w mundurach...rzyg, rzyg...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones