PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720}

Zagniewani młodociani

High School High
6,1 5 466
ocen
6,1 10 1 5466
Zagniewani młodociani
powrót do forum filmu Zagniewani młodociani

Yyy...

ocenił(a) film na 1

Co to jest?!
Jakieś nieporozumienie!!!
Beznadzieja!
I choć lubię komedie i parodie to przy tym nie zaśmiałam się ani razu... o.O
Prawdziwa wersja o niebo lepsza!
A to?!
ŻENADA!!!
1/10!!!

ocenił(a) film na 9
zulaizula

nieporozumieniem jest fakt, to co piszesz "prwadziwa wersja o niebo lepsza"... To nie miał być ani ambitny film, ani konkurencyjny do Młodzi gniewni, to jest jego parodia, moim zdaniem całkiem udana. Poza tym to nie jest remake, tylko parodia (w praktyce całkiem inny gatunek) więc skąd się wzięło sformułowanie "PRAWDZIWA WERSJA..."?!

ocenił(a) film na 9
zulaizula

Trochę spóźniona odpowiedź;) Co nie zmienia faktu, że całkowicie trafna. "Prawdziwa wersja" czyli co? Twórcy nie nawiązują tylko do jednego filmu (co prawda 70% to "Młodzi gniewni").
Chciałbym jeszcze tylko dodać, że "Zagniewani młodociani" to bardzo dobra komedia, ma wszystko co powinna mieć poczciwa parodia. Przynajmniej według mnie...

ocenił(a) film na 6
zulaizula

Żenadą jest twoja wypowiedź oraz uzytkownicy tacy jak ty.

ocenił(a) film na 6
zulaizula

Ja uważam ,że film był spoko. Wprawdzie nie wyłem na nim ze śmiechu,
lecz nazwanie go nieporozumieniem jest drobnym nieporozumieniem;D
Dałbym 6, no powiedzmy 6.5/10. To dodatkowe pól za rolę Lovitza

ocenił(a) film na 2
knopson

Strasznie badziewny film (głupi i nieśmieszny).

grupio

film debilny i aktor ktory gral glowna role jest kiepski i powininen zmienic fach.

ocenił(a) film na 7
kubatogwiazda

Komedia? coś ci to słowo mówi? To jest jeden z tych filmów z gatunku debilnych komedii, więc nie wiem czego się spodziewałeś, bo trafiłeś dobrze z jego określeniem ale najwyraźniej nie umiałeś go odebrać. Aktor nie najwyższych lotów, ale się sprawdził, zresztą nie wiem jak do takiego filmu można mieć wymagania...

ocenił(a) film na 7
grupio

śmieszyła cię w życiu jakaś komedia? Szczerzę wątpię. Więc nie wiem jakim obiektywizmem operujesz przy ocenianiu tego filmu. Komedia niezła i nie wiem, czego się po tym filmie spodziewałeś, chyba Titanica lub ojca chrzestnego...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones