PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720}

Zagniewani młodociani

High School High
6,1 5 466
ocen
6,1 10 1 5466
Zagniewani młodociani
powrót do forum filmu Zagniewani młodociani

przecietyn komedia

ocenił(a) film na 3

trudno wysiedziec do konca , tani humor przewidywalna do bólu takie 3 na 10 góra

ocenił(a) film na 7
konrii_2

Że przewidywalna, to chyba zarzuty do oryginału. Film miał być debilny i to założenie zostało zrealizowane, zresztą już od pierwszych minut widać, jak będzie dalej wyglądać. Jak dla mnie niezła, bo trafiła do swojego prawowitego odbiorcy;p Intelektualne frykasy to raczej nie w gatunku komedii, który jest dla tych niewymagających;]

ocenił(a) film na 3
luk11c4

nawet nie pamiętam tego film ze wogóle go oglądałem i i komentowałem i ze wogóle taki jest kompletna pustka musiałbyc byc tandetny jakich wiele , bo gdyby był bardzo głupi tobym zapamiętał ale musiał byc taki bylejaki, a dziwne bo mam dobrą pamięc jak się zastanowie to moge sobie przypomniec co robiłem w 1993 w wieku 6 lat 15 lipca o 11-25 /

konrii_2

Da się oglądnąć

ocenił(a) film na 9
impaler1

Dla mnie śmieszna dawno już tak się na filmie nie uśmiałem zależy kto co lubi:)

milosnik_fw

Dokladnie, ja pamiętam że oglądałem ten film gdy był nowością i nie spodobał mi się, ale wczorajsza powtórka już lepiej mi "siadła"

ocenił(a) film na 4
impaler1

Ja z kolei za podstawówki miałem na tym ubaw po pachy. Po powtórzeniu seansu x lat później, nie wiedziałem czy się śmiać, czy płakać.

ZiD0

No patrz jak gust potrafi sprawić figla. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
konrii_2

Przeciętniak, ale do obejrzenia. Jak dla mnie 6

chemas

Dobry jak na niskobudżetową komedię :)

A wie ktoś może jakie są tytuły kawałków które grają w filmie na samym początku jak ten nauczyciel jedzie do szkoły ? Chodzi mi o te rapowe kawałki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones