PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=188824}
5,3 607
ocen
5,3 10 1 607
Między złem a złem
powrót do forum filmu Między złem a złem

Film jest słaby, wszystko takie sztuczne, już pierwsza scena z filmu zamiast mnie zainteresować, w sumie mnie zniechęciła. Pani grająca główną rolę, ten sam wyraz twarzy
przez cały film. Nie polecam, ale jak kto woli.

ocenił(a) film na 7
czaarownicaa

Ja z kolei oglądam ten film drugi raz i ciągle jestem pod wrażeniem, najlepsza jest końcówka :)

ocenił(a) film na 2
Moskwa_141

Moskwa_141 No ja mam nadzieje, że dużo wypiłeś pisząc to- bo jeśli ten film na poważnie wg Ciebie zasługuje na 9 to zgłosze chyba nadużycie :D
2/10 i to z przymrużeniem oka

ocenił(a) film na 7
Quczak

serio mi się podobał dawniej trzymał mnie w napięciu teraz też :) kiedyś oglądałem go między Suspirią a starym Lśnieniem to jeszcze mocniej mnie trzymał, ale teraz też niezły, a tak dużo ie wypiłem tylko pół pół litra :D

ocenił(a) film na 3
Moskwa_141

jak on moze trzymac w napieciu? nierealistyczne sceny? koncowka? ja pier... to juz calkiem ogladnelam bo aktorke kojarze z jednego serialu i nie chcialam ogladac britney spears w swojej ochydnej piosence {w zasadzie pseudo} i zastanawiam sie dlaczego tak stracilam czas!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
wujekdziadek

Zgłosiłem twoje żygowiny słowne jako nadużycie - mam nadzieję, że je usuną !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Til

Jak w przypadku wujkadziadka - Zgłosiłem twoje żygowiny słowne jako nadużycie - mam nadzieję, że je usuną !

ocenił(a) film na 3
cOOba

przeciez oni nawet nie przekneli!! miby za co, za to ze wyrazili swoje zdanie?

ocenił(a) film na 3
cOOba

KU.A

ocenił(a) film na 3
Til

to tez ci cOOba zablikuje:)

ocenił(a) film na 2
bella3

Co za debile blokują wpis uprzednio go nie czytając ??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones