PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9507}

Ostry poker w małym Tokio

Showdown in Little Tokyo
6,8 5 218
ocen
6,8 10 1 5218
5,8 4
oceny krytyków
Ostry poker w małym Tokio
powrót do forum filmu Ostry poker w małym Tokio

5/10

ocenił(a) film na 5

5/10 i to tylko dlatego, że film ma swoje lata. Bo miałem zamiar dać 4/10. A powodów jest masa. Ogólnie to strasznie tandetne sceny walki, masakrycznie widać jak wszystko jest ustawione. A co mnie najbardziej zdenerwowało? Lundgren wywracający samochód na bok gołymi rękami, w tym momencie miałem ochotę wyłączyć i zapomnieć, że w ogóle ta produkcja znalazła się na moim dysku. Rozumiem, że film jest z 91 roku, ale nawet to nie usprawiedliwia wszechobecnej tandety. Do tego strój Lundgren na końcu filmu, no skończył mnie tym. Za dużo tu lipy, nawet jak na film akcji. Niestety.

ocenił(a) film na 4
Sprite_87

no widzisz, ten sam reżyser co commando, arni rzuca gościem w budce telefonicznej, trzyma jedną ręką gościa nad przepaścią to i lundgren musi mieć coś podobnego. Film tandeta, 4/10

ocenił(a) film na 9
Sprite_87

Jak dla mnie film rewelka. Oglądał go pewnie kilka razy od dzieciaka. Dopiero teraz uświadomił sobie ze to jedyny film, w którym Lundgren kopie z pół obrotu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones