PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9507}

Ostry poker w małym Tokio

Showdown in Little Tokyo
6,8 5 224
oceny
6,8 10 1 5224
5,8 4
oceny krytyków
Ostry poker w małym Tokio
powrót do forum filmu Ostry poker w małym Tokio

Era VHS...

ocenił(a) film na 5

Odpaliłem ostatnio zakurzony już magnetowid i obejrzałem kilka "klasyków" z tamtych lat. O ile "Zbroja Boga" dla mnie nic się nie zestarzała pozostając do dziś moim ulubionym filmem z lat 80 tych o tyle tego samego nie moge powiedziec o tym filmie.
Poczytałem kilka opinii gdzie inny forumowicze piszą ze to chyba najlepsza rola Lungrena lub jefgo najlepszy film to tu bym się mocno kłôcił. Po pierwsze rola w Johnym Mnemoniku, nawiedzonego kaznodziei, była genialna (jak na niego oczywiscie) po drugie wyżej stawiam Anioła Śmierci (taki tytułm miałem na kasecie) czy Punishera jako najlepsze filmy...
Wracając do "pokera"... sceny walki bardzo, bardzo słabe. Widać momentami odleglosc z poł metra od twarzy jeden z bohaterów kopie noga i oczywiscie trafia. Scenariusz moze być takie kiedys sie filmy krecilo nie można narzekac. Przypomnialo mi sie przy okazji jak ładna byla kiedys Tia Carrere. Jej ksztaltne duze piersi to na pewno plus. Brandon Lee wypadł blado. Reasumujac film dużo gorszy od chociazby wspomnianych wyżej tytułow. Pod wzgledem choreografii walk ktore ktos chwalil - lepsze byly w byle jakim filmie z Cynthia Rothrock. Ocena 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones