PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9507}

Ostry poker w małym Tokio

Showdown in Little Tokyo
6,8 5 228
ocen
6,8 10 1 5228
5,8 4
oceny krytyków
Ostry poker w małym Tokio
powrót do forum filmu Ostry poker w małym Tokio

Żaden inny akcyjniak Dolph'a nie jest tak dobry jak ten film. Jest ostro. Dużo strzelanin, dobra muzyka, krew, yakuza, główny bohater, Tia Carrere, dosłownie jest tu wszystko, czego od filmu akcji można wymagać. Jedyne, do czego mogę się przyczepić to długość filmu (70 minut bez napisów końcowych?!) oraz rola Brandona Lee. Daję 7/10, co roku pod koniec kwietnia odświeżam sobie ten film.

ocenił(a) film na 7
Hubert7671

Nie wiem ile widziałeś filmów z Dolphem ale "Mroczny Anioł" jest o wiele lepszy, chociażby "Punisher" bardziej mi się podoba. To są filmy, o których nie zawahałbym się powiedzieć, że są lepsze. Pewnie znalazły by się jeszcze inne. Dla mnie ten film to żadna rewelacja, dobry ot co.

ocenił(a) film na 7
alfabecik123

Punisher moim zdaniem był produkcją co najwyżej średnią, brakuje mi w tym filmie czegoś. Nie wiem, nie czuć tu klimatu, a o samej postaci granej przez Lundgren'a oprócz tego, że zabito mu rodzinę nic nie wiemy. Aha i przecież zapomniałem jeszcze dopowiedzieć, że Rocky 4 był dobrym filmem, ale tam Dolph grał rolę drugoplanową.

ocenił(a) film na 8
Hubert7671

Dobry był jeszcze "Dark Angel" i "Drzewo Jozuego".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones