PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9507}

Ostry poker w małym Tokio

Showdown in Little Tokyo
6,8 5 228
ocen
6,8 10 1 5228
5,8 4
oceny krytyków
Ostry poker w małym Tokio
powrót do forum filmu Ostry poker w małym Tokio

Wpadka

ocenił(a) film na 9

Film swietny, widziałem go kilka razy. Ostatnio tak dla jaj postanowiłem przyjrzeć sie lepiej niektórym scenom i wychwyciłem narazie jedna wtopę a mianowicie w scenie otwierajacej film jak kolesie uciekaja cadilakiem i chcą rozjechac Lundgrena, on przeskakuje nad samochodem. W zwolnionym tempie jak byk widac że skoczka (oczywiście kaskader) wybija w powietrze jakis podnośnik ustawiony obok samochodu (zreszta podnosnik i skoczek znajdowali sie tak na prawde obok samochodu);]

ocenił(a) film na 7
Johner

Eee. Jakby ci to powiedzieć. Ta wpadka jest bardzo słynna i bardzo znana, gdyż aż za bardzo mocno widać tą skocznie. Znajdź inną wpadke bo właśnie z tej, co to ją teraz wymieniłeś, to lata temu cały świat brechtał. Oczywiście cały świat to nie filmweb i tutaj pełno ludzi jest niedoinformowanych. Ale wiedz, że ta wpadka, którą wymieniłeś to jedna z najsłynniejszych wpadek filmowych w historii. Inna sprawa, że sporo tu młodych, a wielu starszych, chociaż film ma tylko 17 lat, tego nie pamięta:) Tylko Brandona szkoda...:(

ocenił(a) film na 9
ocelot_3

w sumie nie wiedziałem że jest słynna. Generalnie ogladałem ten film po kilkunastu latach przerwy od pierwszego ogladania. No fajnie sobie go przypomniec i aż sie łezka w oku kręci patrząc na popisy Brandona i majac na uwadze to że go niegdzie nie zobaczymy. Naprawde wielka szkoda. Aż musze sobie Kruka przypomnieć.

Johner

tej wpadki ja oglądając film w tv nie zauważyłem, mimo, iż wysilałem wzrok...także nie jest ona tak oczywista, choć chciałbym ją zobaczyć, wyłapałem za to inną, kiedy Tagawa i jego ludzie niszczą swojego podwładnego zgniatając go w samochodzie to widać, iż metalowe zgniatacze (tak to nazwę, gdyż nie mam innego pomysłu) są na dachu, jednak kiedy po chwili pada ujęcie na siedzącego w aucie gościa na dachu nie ma niczego...

ocenił(a) film na 9
W_B_B__Beaver

normalnie nie zobaczysz bo akcja akcja sie dość szybko dzieje. Trza klatka po klatce. Wtedy dopiero masz na tacy wszystko podanie :-)

Johner

a ja znalazłem inną a mianowicie gdzies na 1.05 godzinie kiedy lundgren strzela w swoim swietnym stroju zza jakiegos kontenera na prawo na krzesle siedzi jakis gosc z gasnica ;P

The_Bonecrusher

i dalej ten gosc odpala ta gasnice, ze to niby jest z rury po strzale :P hehe ale dolina :)

The_Bonecrusher

Haha scena z gaśnicą mega zabawna

Johner

Dokładnie to 1:05:35 naprawdę zabawne , lecz reżyser powinien dopilnować takich rzeczy szkoda a taki dobry film 4/10

ocenił(a) film na 5
Johner

http://images.tinypic.pl/i/00366/1kf486n79yrg.jpg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones