PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9507}

Ostry poker w małym Tokio

Showdown in Little Tokyo
6,8 5 224
oceny
6,8 10 1 5224
5,8 4
oceny krytyków
Ostry poker w małym Tokio
powrót do forum filmu Ostry poker w małym Tokio

fajny film

ocenił(a) film na 7

Mam go nagranego na kasetę wideo. Pamiętam jak się oglądało na VHS gdy rodziców nie było w
domu, tamte czasy już nie wrócą. Nawiasem mówiąc mam mnóstwo kaset wideo, których żal mi
wywalać bo to kawał historii. Niektóre z filmów mają na filmwebie po 20 ocen. Stare dobre VHS,
tylko wybrańcy potrafią docenić czar tamtych odtwarzaczy. Ale jeśli chodzi o film to naprawdę fajny.
Nie jest jakiś mega, nie wiadomo jaki ale ma swój klimat i poziom. Pozdrawiam wszystkich, którzy
ciepło wspominają tamte czasy :-).

ocenił(a) film na 10
danny_ocean

Dokładnie ,to były czasy ! Pierwsze odtwarzacze VHS i czi wspaniali amerykańscy bohaterowie typu Rambo ,Komando ,Terminator ,Cobra itp A pamietasz może jakie wtedy filmy były najpopularniejsze i jakie masz na kasetach video ?

ocenił(a) film na 7
bradock

Mam Rocky 4, Mad Max chyba 3., Critters, Pogromcy duchów, Siostry - horror przynajmniej tak mi się kojarzy chociaż raczej się mylę bo FW nie wyłapuje tego filmu, Elektroniczna ruletka, Więzienie śmierci, Godzina próby, Kevin, mnóstwo tego mam nigdy nic nie liczyłem ani nie katalogowałem. Ale dużo tego i jestem z tego dumny. Stare ale jare i szkoda mi tego wyrzucić.

ocenił(a) film na 8
danny_ocean

Crittersy to był hicior tamtych lat.

ocenił(a) film na 8
bradock

Pamiętam jak zazdrościłem koledze, który miał w swoim magnetowidzie mozliwość nagrywania filmów w wolnej ścieżce dzięki czemu na kasecie można było nagrać drugie tyle co normalnie. Zdarzyło się że trafiła mi się od niego tak nagrana kaseta na której postacie chodziły jakoś w innym tempie a głos przypominał piski myszy. Trzeba teżźż podkreślić że kaseta VHS to jeden z najtrwalszych nośników, przechowywana w odpowiednich warunkach i nikatowana napewno przeżyje CD czy Blu-Ray.

ocenił(a) film na 10
Chlor_3

Mój kolega miał w domu dwa odtwarzacze ,czy nawet dwa magnetowidy dzięki czemu mógł spokojnie przegrywać filmy wypożyczone z wypożyczalni na swoją domową kasetę ,jeśli oczywiście złamał wszystkie zabezpieczenia .Po za tym też sporo filmów nagrywał z telewizji np z TVP1 ,TVP2 ,Polsat itd Dzięki czemu miał mnóstwo filmów w swoim domu ale też nie pożyczał za darmo ,musiałeś mu coś innego ciekawego dać ,wymienić się itd Kurde ,to były czasy ,to były emocje ,aż łeska kręci się w oku :)

ocenił(a) film na 8
bradock

Fajny był też podpis na kasecie czasami z adresem i nieodłączną regułką "Proszę przewinąć kasetę - dziękuję." Potem chyba od tego wziął się dowcip o przewijarce do płyt DVD :-))))

ocenił(a) film na 10
bradock

O, widzę, że tu się zamelinowaliście. To były piękne dni, po prostu piękne.

ocenił(a) film na 10
karoman4

Zobacz sobie na końcu 3 :36 :) http://www.youtube.com/watch?v=ze_xTk9bELE

ocenił(a) film na 10
karoman4

A poznajesz tych dwóch panów co razem tutaj trenują :D http://www.youtube.com/watch?v=UXCZriGESzM

ocenił(a) film na 8
bradock

Ten jeden z brodą to chyba jakiś anonim-statysta :-))))

ocenił(a) film na 10
bradock

Tam jest dużo osób.

ocenił(a) film na 8
karoman4

Miałem na myśli Chucka :-))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones